Burun estetiğinin yüz ile uyum sağlaması ve doğal bir görünüm sergilemesi esastır. Bir başka deyişle estetik ameliyat olduğunuz anlaşılmamalı, anadan doğma güzel bir buruna sahip görüntüsünde olmalısınız.

burun-estetiğinde-yumuşak doku-19033_1280Her estetik burun ameliyatı adayının kafasında dünyanın en güzel en zarif burnuna sahip olmak yatar ki bu gayet doğaldır. Ancak gerçekte durum böyle değildir. Sizin internetten indirdiğiniz güzel burun fotosunun aynısına sahip olma şansınız olamayacaktır büyük olasılıkla. Yumuşak dokuları kalın olan bir estetik burun adayının minik zarif bir buruna sahip olması imkansızdır örneğin. Estetik burun ameliyatı bu hedefte zorlanırsa nefes alamayan, doğallığı olmayan tuhaf görüntülü bir burunla sonuçlanabilir ameliyat.

Herkesin burun yapısı farklıdır, parmak izi gibi. Herkesin yüz yapısı da farklıdır. Önemli olan yüz ile yüksek estetik uyumu olan bir burun ile ameliyatı sonuçlandırmaktır. Bu burun tek başına ele alındığında çok güzel olmasa bile tüm yüzünüzle ele alındığında uyumlu, estetik ve güzel görünecektir.

Sağlıklı günler dilerim.